RSS Sklepów

ECCO

Naszą wizją jest bycie wiodącą marką premium w branży obuwia i wyrobów skórzanych.

ECCO zostało założone w 1963 roku przez Birte i Karla Toosbuy. Z wykształcenia szewc Karl Toosbuy marzył o posiadaniu fabryki obuwia i prowadzeniu własnego biznesu. Dlatego rodzina zdecydowała się porzucić pewność stałej pracy, sprzedać dom i przenieść się do Bredebro w południowo-zachodniej Danii – na północ od granicy z Niemcami.

Prawdziwa pasja jest niezbędna do tworzenia wspaniałych butów i wyrobów skórzanych. Od narysowania pierwszych szkiców po prezentację gotowych butów w sklepach ECCO na całym świecie, przywiązujemy najwyższą wagę do szczegółów, jakości i wygody.

Wyjątkową cechą naszej branży jest to, że produkujemy skórę we własnych garbarniach i produkujemy buty we własnych fabrykach. Siłą napędową naszych produktów jest nasza globalna rodzina pracowników, reprezentująca 60 narodowości na całym świecie. Projektowanie, rozwój, produkcja i sprzedaż detaliczna – bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność.

Aktywne kody

Mamy w tej chwili 0 działających kuponów

Przepraszamy, brak kodów rabatowych

Niedziałające kupony

Mamy w tej chwili tylko 0 niedziałających kuponów

Przepraszamy, brak kodów rabatowych


Warning: getimagesize(http://maxrabaty.home.pl/www/content/uploads/2013/12/right-facebook.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /www/content/plugins/be-it-facebook-sidetab/include/frontend.php on line 33

Zapisz się

Wpisz swój email aby otrzymywać najnowsze kody rabatowe i promocje!