RSS Sklepów

Petit Deko

Petit Deko to butik internetowy, w którym znajdziesz dodatki do pokoju dziecięcego oraz zabawki w duchu Montessori. Oferujemy najwyższej jakości produkty od topowych marek oraz niezależnych producentów polskich i europejskich.

Wierzymy, że to co otacza nasze dzieci jest najważniejsze, a mieszkanie z najmłodszymi wcale nie musi oznaczać plastikowych zabawek porozrzucanych po pokojach. Dlatego stawiamy na ponadczasowe wzornictwo, które będzie służyć dziecku przez lata i zabawki, które rozwijają.

W sklepie Petit Deko dostępne są dodatki do pokoju dziecięcego i niemowlęcego, takie jak tipi, baldachimy, maty do zabawy, dywany, drewniane bujaki w duchu Montessori i zabawki edukacyjne. Regularnie poszerzamy ofertę o nowe produkty i marki wzbogacając asortyment o wyprawkę i zabawę w ogrodzie. Tworzymy sklep dla dzieci z myślą o ich otoczeniu i bezpieczeństwie.

Marki, z którymi współpracujemy to często marki tworzące lokalnie, w duchu zrównoważonej produkcji, tworzące z troską o dobro człowieka i naturę. Wierzymy, że możemy przyczynić się do budowania lepszej przyszłości naszych najmilszych poprzez pokazywanie im, że warto stawiać jakość nad ilość.

Program partnerski Petit Deko polecamy w szczególności twórcom, którym bliska jest tematyka wystroju wnętrz, parentingowa i lifestylowa. Świadomym rodzicom, którzy doceniają estetykę, kochają wnętrza, ich dekorowanie i urządzanie.

Dołącz do naszego programu afiliacyjnego i polecaj produkty, które stworzą piękne otoczenie dla malucha. W zgodzie z ekologią, zrównoważoną produkcją oraz najwyższej klasy designem.

Aktywne kody

Mamy w tej chwili 0 działających kuponów

Przepraszamy, brak kodów rabatowych

Niedziałające kupony

Mamy w tej chwili tylko 0 niedziałających kuponów

Przepraszamy, brak kodów rabatowych


Warning: getimagesize(http://maxrabaty.home.pl/www/content/uploads/2013/12/right-facebook.png): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /www/content/plugins/be-it-facebook-sidetab/include/frontend.php on line 33

Zapisz się

Wpisz swój email aby otrzymywać najnowsze kody rabatowe i promocje!