RSS Sklepów

Ania Kruk

Znajdziesz u nas najnowsze Kody Rabatowe do Ania Kruk. Każdy Kod Rabatowy do Ania Kruk jest przez nas sprawdzany.
Ania Kruk to marka biżuterii stworzona przez rodzinę Kruków, która od prawie 200 lat jest obecna w tej branży, ale
zupełnie na nowo, zupełnie na opak. Tradycja i doświadczenie – oczywiście, ale tym razem na różowo.

Lubimy bawić się modą, lubimy żeby było kolorowo i dużo. Trochę romantycznie, trochę wariacko, ale przede wszystkim stylowo i nowocześnie. Jeździmy po całym świecie zbierając inspiracje i śledząc trendy, jesteśmy na targach w Monachium, Mediolanie, Szanghaju i Hong-Kongu, festiwalach designu w Barcelonie i Berlinie. Chcemy robić rzeczy na światowym poziomie nie tracąc jednak swojej tożsamości i stylu. Ania Kruk to polska marka biżuterii. Sprowadzamy materiały z różnych stron świata: francuskie wstążki, włoskie korale – ale cały proces projektowy i produkcyjny odbywa się tu, na miejscu. Dla nas biżuteria to nie tylko złoto i diamenty. Szukamy, łączymy różne materiały: ceramika, żywica, koraliki, sznurki i kryształki. Nie chcemy projektować eksponatów do galerii. Ponieważ Ania Kruk to unikalne połączenie talentu, pomysłu i gruntownej wiedzy złotniczej z… poznańskim zdrowym rozsądkiem. „Piękny wzór, ale musimy tak go zrobić, żeby w sklepie kosztował 70zł a nie 700″. Podoba wam się takie podejście?

Ania Kruk to też projekt bardzo osobisty. Marka stworzona przez nas, brata i siostrę, dzieci Wojciecha Kruka, twórcy W.Kruk, najbardziej znanej marki jubilerskiej w Polsce. Teraz, razem z grupą ludzi, którzy dobrze się znają i pracują razem od lat chcemy stworzyć coś nowego, robić biżuterię po swojemu, niestandardowo i z pomysłem. Właśnie otwieramy nasze pierwsze butiki nowej marki Ania Kruk. Historia zaczyna się na nowo.

http://aniakruk.pl/

Aktywne kody

Mamy w tej chwili 5 działających kuponów

Wyprzedaż do 50%

wyprzedaż na wybrany asortyment.... więcej ››

Kod Rabatowy 10% na wszystko

Kod rabatowy 10% na pierwsze zakupy! Kod działa na... więcej ››

Promocja 10%

Promocja w Ania Kruk 10% na wybrany asortyment... więcej ››

Niedziałające kupony

Mamy w tej chwili tylko 2 niedziałających kuponów

20% rabatu na Dzień Dziecka

Kod Rabatowy uprawniający do 20% rabatu... więcej ››

Kod Rabatowy 20%

Dodatkowe -20% na promocje w Ania Kruk Kod rab... więcej ››


Warning: getimagesize(http://maxrabaty.home.pl/www/content/uploads/2013/12/right-facebook.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /www/content/plugins/be-it-facebook-sidetab/include/frontend.php on line 33

Zapisz się

Wpisz swój email aby otrzymywać najnowsze kody rabatowe i promocje!