RSS Sklepów

Astratex.pl

ASTRATEX jest firmą od 2000 r. zajmującą się sprzedażą bielizny za pośrednictwem sklepu internetowego. Na początku sklep ten funkcjonował jako klasyczny sklep wysyłkowy oferujący głównie tanie biustonosze i majtki.

Pod koniec 2005 roku zarząd firmy postanowił skoncentrować się wyłącznie na biznesie internetowym.

W sierpniu 2008 roku e-sklep przeszedł znaczną modernizację. Platformą e-sklepu stał się ShopCentrik spółki NetDirect s.r.o. podłączony do systemu informacyjnego Altus Vario. Szatę graficzną zaprojektował Vlastimil Svoboda. Analizę i wsparcie przy wdrażaniu w zakresie marketingu, copywritingu, SEO i testów klienckich zapewniła spółka ACOMWARE s.r.o, z którą ASTRATEX z powodzeniem współpracuje od końca 2005 roku.

Podstawowym założeniem przy projektowaniu e-sklepu stała się pełna orientacja na kupujących – łatwe znalezienie pożądanej bielizny czy strojów kąpielowych, pomoc przy wyborze towaru, wysoka jakość i i szybko dostarczany asortyment w dobrej cenie, maksimum informacji w opisie towaru wraz ze zdjęciami w wysokiej rozdzielczości, proste i bezpieczne zakupy, a także zapewnienie niezawodnej obsługi klienta.

Wszystkie e-sklepy spółki Astratex mają wspólny magazyn znajdujący się w Republice Czeskiej. Jego powierzchnia wynosi ponad 1500 m2 i przechowuje się tu ponad 1500 rodzajów towarów, które obejmują w sumie ponad 60 000 pozycji! Wszystko, co można zobaczyć w e-sklepie, znajduje się w tym właśnie magazynie. Tutaj pakowane są i wysyłane do Ciebie zamówienia.

https://www.astratex.pl/

Aktywne kody

Mamy w tej chwili 3 działających kuponów

Niedziałające kupony

Mamy w tej chwili tylko 1 niedziałający kupon

Warning: getimagesize(http://maxrabaty.home.pl/www/content/uploads/2013/12/right-facebook.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /www/content/plugins/be-it-facebook-sidetab/include/frontend.php on line 33

Zapisz się

Wpisz swój email aby otrzymywać najnowsze kody rabatowe i promocje!