RSS Sklepów

Bershka

W 1998 r. Grupa Inditex stworzyła sklep Bershka w odpowiedzi na rosnące zapotrzebowanie na nowy format zakupów skierowany do młodej, dynamicznej, wymagającej i śledzącej najnowsze trendy publiczności. W zaledwie dwa lata otworzyliśmy prawie 100 sklepów Bershka konsolidując wizerunek marki i staliśmy się punktem odniesienia dla wspomnianej, nowej publiczności. I ciągle się rozwijamy: po 21 latach działalności podsiadamy 1 107 sklepów na 79 rynkach (na 35 z nich oferujemy również sprzedaż online), które generują 8,6% przychodów grupy Inditex.

Nasi odbiorcy to odważne osoby znające najnowsze trendy panujące w modzie, muzyce, kulturze i nowych technologiach, które uzyskują powyższe informacje i stale komunikują się za pośrednictwem sieci społecznościowych.

Aktywne kody

Mamy w tej chwili 1 działający kupon

Niedziałające kupony

Mamy w tej chwili tylko 0 niedziałających kuponów

Przepraszamy, brak kodów rabatowych


Warning: getimagesize(http://maxrabaty.home.pl/www/content/uploads/2013/12/right-facebook.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /www/content/plugins/be-it-facebook-sidetab/include/frontend.php on line 33

Zapisz się

Wpisz swój email aby otrzymywać najnowsze kody rabatowe i promocje!