RSS Sklepów

Eurofirany

Gdybyśmy chcieli zaprezentować historię naszej firmy w samych liczbach, nawet najbardziej wszechstronny matematyk mógłby się poczuć zagubiony. Dlatego też, by nie czynić z naszych losów skomplikowanego równania, przedstawmy je przy pomocy liter:
Ewidentnym fundamentem naszej firmy stało się zamiłowanie do piękna oraz chęć zapewnienia dostępu do niego każdemu klientowi, poszukującemu tak wyjątkowych, jak i klasycznych dekoracji okiennych. Począwszy od roku 1991, kiedy to pomysł założenia niniejszej firmy po raz pierwszy pojawił się w naszych głowach, aż po dzień dzisiejszy dbamy przede wszystkim o jedno – aby sukces nasz tkany był z należytą troską nawet o najmniejszy detal.

Ucieleśniając swe marzenia, rozpoczęliśmy od działań na skalę lokalną, niemniej z dalekosiężną intencją w zamyśle. Od samego początku stawialiśmy na produkt niespotykany na skalę rynku. Importując tkaniny z zagranicy chcieliśmy sprawić, by klient szukając wysokiej jakości produktów, unikatowych wzorów oraz przystępnych cen, trafił właśnie do nas. I tak też się stało.

Rozbudowując w szybkim tempie zarówno nasz zespół, powierzchnię magazynów, jak i ofertę produktową możemy dziś śmiało stwierdzić, i nie jest to stwierdzenie grubymi nićmi szyte, że w branży tekstylnej osiągnęliśmy sukces. Dziś Eurofirany to nie tylko dekoracje okienne, ale i wszelkie dodatki do aranżacji i dekoracji domowych wnętrz. U nas znajdziesz wszystko to, co przyozdobi Twoje własne okno na świat oraz sprawi, że światowe trendy zagoszczą we wnętrzu Tego domu. By dopełnić wzór tej utkanej ze słów opowieści pozwolimy wpleść sobie też kilka dodatkowych faktów.

Obecnie Eurofirany to blisko 80 salonów stacjonarnych oraz sieć dystrybucyjna przekraczająca 4.000 sklepów.

Firma prowadzi także sprzedaż za pośrednictwem sklepu online, który zapewnia ekspresową dostawę, pod same drzwi i to w zaledwie 24 h.

Intensywny rozwój sprawił, iż od roku 2005 rezydujemy w naszej własnej, nowej siedzibie, o powierzchni użytkowej prawie 30.000 m2.

Rozbudowując systematycznie ofertę nie stronimy od designerskich rozwiązań, co obrazują między innymi kolekcje tworzone we współpracy z Evą Minge i Pierriem Cardin.

Aktualne trendy wśród dodatków aranżacyjnych śledzimy pilnie na krajowych oraz międzynarodowych targach tekstylnych, które niejednokrotnie pozwalają nam również zaprezentować naszą ofertę nowym odbiorcom. Na mapie naszych inspiracji znajdują się między innymi kraje, takie jak Stany Zjednoczone, Włochy, Japonia, Indie, Turcja, Niemcy oraz Chiny.

Naszą ofertę tworzą dziś narzuty, pościele, ręczniki, koce, obrusy, obrazy, lampy, prześcieradła, kosze, szkatułki, kwiaty dekoracyjne oraz oczywiście, co najważniejsze, zaklęte w naszej nazwie i stanowiące zalążek całej firmy – zasłony i firanY.

https://www.eurofirany.com.pl/tconnect/index.php?tt=29787_12_160998_

Niedziałające kupony

Mamy w tej chwili tylko 0 niedziałających kuponów

Przepraszamy, brak kodów rabatowych


Warning: getimagesize(http://maxrabaty.home.pl/www/content/uploads/2013/12/right-facebook.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /www/content/plugins/be-it-facebook-sidetab/include/frontend.php on line 33

Zapisz się

Wpisz swój email aby otrzymywać najnowsze kody rabatowe i promocje!