RSS Sklepów

Borgio

IL MONDO DI BORGIO
TO NIE PRZYPADEK, ŻE ODKRYŁEŚ TO MIEJSCE. ONO WABI, KUSI, PRZYCIĄGA. GDY RAZ DOŚWIADCZYSZ ŚWIATA BORGIO, NIE BĘDZIESZ CHCIAŁ WRÓCIĆ. UTONIESZ W GŁĘBOKICH DOZNANIACH, KTÓRE OFERUJE TA NIEZWYKŁA PRZESTRZEŃ.
IL TAGLIO NATURALE
GARNITUR BORGIO IDEALNIE DOPASOWUJE SIĘ DO CIAŁA. STANOWI JEGO NATURALNY ELEMENT. JAK TO MOŻLIWE? NASZYM DZIEDZICTWEM SĄ ORYGINALNE WŁOSKIE WYKROJE POZYSKANE Z JEDNEGO Z NAJBARDZIEJ PRESTIŻOWYCH RZYMSKICH ZAKŁADÓW KRAWIECKICH DZIELNICY BORGO. TO WŁAŚNIE ONE SĄ SERCEM NASZEJ MARKI.
UNA LUNGA STORIA
NIEZWYKŁY WARSZTAT KRAWIECKI, Z KTÓREGO POCHODZĄ NASZE UNIKATOWE WYKROJE POWSTAŁ NA POCZĄTKU XX WIEKU W RZYMSKIEJ DZIELNICY BORGO. TO WŁAŚNIE DŁUGA HISTORIA I DROGA DO PERFEKCJI KRAWIECKIEJ PRZESZYWANA MIŁOŚCIĄ, SPRAWIAJĄ, ŻE NASZE GARNITURY CECHUJĄ SIĘ NAJWYŻSZĄ JAKOŚCIĄ DOTĄD NIEDOSTĘPNĄ W POLSCE.
LANA NATURALE
TAJEMNICĄ BORGIO JEST WYRAFINOWANY PROCES PRODUKCJI NATURALNEJ WEŁNY. TO ONA STANOWI DOMINUJĄCY MATERIAŁ W NASZYCH KOLEKCJACH. TO DZIĘKI NIEJ JESTEŚMY W STANIE TWORZYĆ NIEZWYKŁE UBRANIA NA NIEZNANYM DOTĄD W POLSCE POZIOMIE.
NASZA HISTORIA ZACZĘŁA SIĘ W RZYMIE, KTÓRY SYMBOLIZUJE PONADCZASOWOŚĆ I WŁOSKIE WYCZUCIE ESTETYKI. STAMTĄD UDALIŚMY SIĘ W PODRÓŻ DOOKOŁA ŚWIATA W POSZUKIWANIU NATURALNYCH MATERIAŁÓW. OWOCEM NASZYCH WĘDRÓWEK SĄ WYTWORY RZEMIEŚLNICZYCH MANUFAKTUR – SZLACHETNE TKANINY I DODATKI, DZIĘKI KTÓRYM KOLEKCJE BORGIO STAŁY SIĘ JESZCZE BARDZIEJ NIEZWYKŁE.

Aktywne kody

Mamy w tej chwili 1 działający kupon

Niedziałające kupony

Mamy w tej chwili tylko 0 niedziałających kuponów

Przepraszamy, brak kodów rabatowych


Warning: getimagesize(http://maxrabaty.home.pl/www/content/uploads/2013/12/right-facebook.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /www/content/plugins/be-it-facebook-sidetab/include/frontend.php on line 33

Zapisz się

Wpisz swój email aby otrzymywać najnowsze kody rabatowe i promocje!