RSS Sklepów

Fotousługi.pl

Największe i najnowocześniejsze laboratorium w Polsce!

CEWE Sp. z o.o. należy do międzynarodowej sieci CEWE Stiftung & Co. KGaA, największego w Europie samodzielnego koncernu fotograficznego. Grupujemy obecnie 13 przemysłowych laboratoriów fotograficznych na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii, Danii, Francji, Polski, Czech i Węgier. Codziennie obsługujemy dziesiątki tysięcy Klientów instytucjonalnych na terenie całej Europy. Na polskim rynku CEWE działa od 1992 roku, niezmiennie oferując Klientom szeroką gamę produktów fotograficznych. Nasze laboratorium zlokalizowane jest w Kędzierzynie-Koźlu.

Szybkie i dobre zdjęcia

Miliony ludzi w całej Europie, łącznie z mieszkańcami Polski, w wyniku naszej współpracy z licznymi placówkami handlowymi, otrzymuje w bardzo krótkim czasie swoje wymarzone zdjęcia w najlepszej cenie i jakości. Wieloletnie doświadczenie, uzyskane przez nas na rynku polskim i innych rynkach krajów europejskich, daje gwarancję skutecznego działania oraz stabilnego rozwoju podmiotów handlowych, które podjęły z nami kooperację. Działalność laboratoriów oparto na najnowocześniejszych technologiach fotograficznych. Poprzez własny system kurierski jesteśmy w stanie dotrzeć do każdej placówki handlowej w Polsce.

Kilkusetosobowa, profesjonalna załoga naszych laboratoriów to najlepszej klasy fachowcy z dziedzin fotografii, chemii, elektroniki, mechaniki precyzyjnej, informatyki oraz poligrafii. Sieć firm współpracujących z nami w zakresie logistyki, reklamy i innych dziedzin obejmuje swym zasięgiem terytorium całej Polski i krajów sąsiadujących.


Warning: getimagesize(http://maxrabaty.home.pl/www/content/uploads/2013/12/right-facebook.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /www/content/plugins/be-it-facebook-sidetab/include/frontend.php on line 33

Zapisz się

Wpisz swój email aby otrzymywać najnowsze kody rabatowe i promocje!