RSS Sklepów

Lampyiswiatlo.pl

Swoją przygodę z lampami rozpoczęliśmy w Holandii 2007 r. 11 lat później staliśmy się liderem na rynku oświetleniowym w Europie. Ciągle poszerzamy nasz asortyment, aby klienci mogli dokonywać u nas kompleksowych zakupów. Staramy się, by nasze produkty były tak unikatowe jak nasi klienci!
Jesteśmy międzynarodową firmą działającą w Polsce, Holandii, Belgii, Niemczech, Austrii, Anglii, Irlandii, Francji, Hiszpanii, Włoszech i Szwecji. Ponadto posiadamy sieć sklepów w Bredzie, Zaandam i Krakowie oraz Biura Obsługi Klienta w Krakowie (Polska), Krefeld (Niemcy), Londynie (Wielka Brytania), Paryżu (Francja) i Barcelonie (Hiszpania).
Każdego roku rośniemy w siłę. W naszym asortymencie znajduje się ponad 3000 produktów, które możesz nabyć od ręki. Na chwilę obecną zatrudniamy 85 ekspertów z różnych dziedzin. Dla naszych klientów stworzyliśmy centrum doradztwa on-line gdzie szybko i sprawnie można uzyskać darmową poradę dotyczącą oświetlenia. Sklep internetowy lampyiswiatlo.pl spełnił ponad 70 kryteriów i otrzymał znak jakości Trusted Shop, co gwarantuje naszym klientom bezpieczne i pewne zakupy.

https://www.lampyiswiatlo.pl/

Aktywne kody

Mamy w tej chwili 1 działający kupon

Niedziałające kupony

Mamy w tej chwili tylko 2 niedziałających kuponów

Warning: getimagesize(http://maxrabaty.home.pl/www/content/uploads/2013/12/right-facebook.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /www/content/plugins/be-it-facebook-sidetab/include/frontend.php on line 33

Zapisz się

Wpisz swój email aby otrzymywać najnowsze kody rabatowe i promocje!