RSS Sklepów

Mustache

Mustache od zawsze stawiał sobie za misje promowanie i wspieranie tego co ciekawe i jeszcze nieodkryte. Chcieliśmy przeciwstawić się utartym schematom, że Londyn, Paryż i Berlin są najlepsze na świecie, a Warszawa nudna.

Te idee już znacie z naszego manifestu. Od dawna jednak kiełkowała w nas chęć stworzenia czegoś naprawdę dużego, czegoś co mogłoby objąć zasięgiem cały świat. Ciągle nam było mało. Chcieliśmy pchnąć nasz licealny biznes na kolejny poziom. Po latach tworzenia m.in. naszego flagowego produktu jakim są targi mody – Yard Sale, dość naturalne i niezwykle potrzebne stało się przejście do internetu. Tak, by te wszystkie ciekawe produkty tworzone przez naszych kreatywnych wystawców były dostępne 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Zawsze i wszędzie! W końcu jest rok 2014.

Postanowiliśmy stworzyć platfromę mustache.pl.

Jak ona działa? Projektant się rejestruje, dodaje produkty, sprzedaje. My gwarantujemy bezpieczne narzędzie do płatności, automatyczne zamawianie kuriera, aplikację i stronę na urządzenia mobilne oraz przede wszystkim klientów. Dużo klientów.

Ot tak, po prostu. Każdy kto tworzy fajne rzeczy może sprzedawać je na cały świat. W 5 min. Super? Raczej!

Do tego dochodzi jeszcze społeczność kreatywnych ludzi, którą chcemy budować wokół naszej marki i portalu mustache.pl. Co więcej targi Yard Sale teraz, na jeszcze większej przestrzeni PKiN otwierają się na zagranicznych wystawców i całe mnóstwo innowacyjnych niespodzianek.

http://www.mustache.pl/

Aktywne kody

Mamy w tej chwili 8 działających kuponów

Kurtki od 80 zł!

Skorzystaj z okazji!... więcej ››

Wyprzedaż 80 %

Skorzystaj z okazji!... więcej ››

Kod Rabatowy 50zł w Mustache

Kod rabatowy 50 zł dla zamówień od 500 zł! Kod wpi... więcej ››

Wyprzedaż do 80% w Mustache

Wyprzedaż na wybrany asortyment w Mustache... więcej ››

Niedziałające kupony

Mamy w tej chwili tylko 20 niedziałających kuponów

Skarpetki od 15 zł

Skorzystaj z okazji!... więcej ››

Wyprzedaż! Sukienki już od 69zł

Wyprzedaż sukienek! Ceny już od 69 zł!... więcej ››

Kod Rabatowy 50zł

50zł rabatu przy zakupach od 400... więcej ››

Strona 1 z 21 2

Warning: getimagesize(http://maxrabaty.home.pl/www/content/uploads/2013/12/right-facebook.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /www/content/plugins/be-it-facebook-sidetab/include/frontend.php on line 33

Zapisz się

Wpisz swój email aby otrzymywać najnowsze kody rabatowe i promocje!