RSS Sklepów

Remix Second Hand

Remix Second Hand jest jednym z największych sklepów internetowych w Europie. Oferujemy markowe ubrania i akcesoria wysokiej jakości w 9 krajach – Austrii, Bułgarii, Czechach, Grecji, Niemczech, Polsce, Rumunii, Słowacji i na Węgrzech. Nasz zespół liczy ponad 600 osób pracujących w centrum logistycznym w Sofii (Bułgaria). Każdego dnia dbamy o zróżnicowany dobór produktów, dokładny opis każdego przedmiotu i szybką dostawę do naszych klientów.

Każdego dnia dodajemy ponad 10 000 produktów do asortymentu od ponad 100 000 produktów, podzielonych na 6 głównych kategorii – kobiety, mężczyźni, dzieci, torby, obuwie i akcesoria. Zakupy w Remix to gra – ceny spadają o -5% każdego dnia o godz. 15:00, a rabat kumuluje się do -75%. Nie przegap ekskluzywnych promocji z dodatkowymi rabatami, a także naszych specjalnych kolekcji na nadchodzący sezon!

W naszym portfolio znajdziesz ponad 5 000 znanych na całym świecie marek, podzielonych na trzy kategorie – Luxury (markowe produkty, wysoki poziom cenowy), Mid Range (nowoczesne marki, średni przedział cenowy) i Budget (popularne marki, kombinacja dobrej jakości i niskiej ceny).

Na remixshop.com oprócz kupowania klienci mogą również sprzedać swoje ubrania i akcesoria za pośrednictwem usługi „Sprzedaj na Remix”.

Wierzymy w zieloną stronę mody i dlatego dajemy drugie życie dobrze zachowanym, często niemal nowym ubraniom i akcesoriom, trzymamy się motta: reuse reduce remix. Do produkcji jednej bawełnianej koszulki zużywa się około 3000 litrów wody, a produkcja i dystrybucja 1 kg odzieży powoduje uwalnianie do atmosfery od 15 do 30 kg dwutlenku węgla. Możemy wyglądać stylowo nie niszcząc środowiska, a najprostszym sposobem na to jest wybieranie odzieży second hand. Dzięki temu, nie przyczyniamy się do nadprodukcji towaru w branży modowej.

https://remixshop.com/pl

Aktywne kody

Mamy w tej chwili 1 działający kupon

Niedziałające kupony

Mamy w tej chwili tylko 13 niedziałających kuponów

Warning: getimagesize(http://maxrabaty.home.pl/www/content/uploads/2013/12/right-facebook.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /www/content/plugins/be-it-facebook-sidetab/include/frontend.php on line 33

Zapisz się

Wpisz swój email aby otrzymywać najnowsze kody rabatowe i promocje!