RSS Sklepów

VirginMobile

Virgin Mobile Polska jest częścią Virgin, wiodącej międzynarodowej grupy inwestycyjnej i jedną z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych marek na świecie. Założona w 1970 roku przez Sir Richarda Bransona Virgin Group z powodzeniem działa w tak róznych branżach jak telefonia komórkowa, transport, turystyka, usługi finansowe, muzyka, zdrowie i uroda. Pod marką Virgin działa ponad 300 różnych firm na całym świecie, które w sumie zatrudniają około 50 000 pracowników w 34 krajach. Globalne dochody Virgin przekroczyły w 2011 roku 13 miliardów funtów (21 miliardów dolarów).

Wierzymy, że rzeczywistość można zmieniać. Na lepsze. Dostarczamy usługi na najwyższym poziomie, bo każdy z naszychpracowników czuje się za nie odpowiedzialny, a naszym najważniejszym doradcą są nasi Klienci. Virgin to zawsze doskonały stosunek ceny do jakości, innowacja, zabawa i zdrowa konkurencja.

Gdy rozpoczynamy nowe przedsięwzięcie, opieramy się na solidnych badaniach oraz analizach. Stawiamy się w sytuacji Klienta i zastanawiamy się nad tym co możemy zrobić lepiej. Zadajemy podstawowe pytania: czy możemy zmienić rynek i być lepsi niż konkurencja? Czy możemy zaoferować coś ekstra? Czy Klienci czują się zagubieni albo źle traktowani? Czy jest szansa na zbudowanie marki Virgin? Czy będzie to współgrało z naszymi dotychczasowymi działaniami? Czy stosunek ryzyka do możliwych zysków jest właściwy?

Nowe przedsięwzięcia są często prowadzone przez ludzi wywodzących się z grupy Virgin. Wnoszą oni ze sobą nasz unikalny styl zarządzania, zdolności i doświadczenie. Często tworzymy partnerskie relacje z innymi, by połączyć specyficzne dla branży umiejętności, wiedzę i doświadczenie operacyjne.

https://virginmobile.pl/

Aktywne kody

Mamy w tej chwili 3 działających kuponów

Promocja

Sprawdź najnowszą ofertę Virgin Mobile... więcej ››

Promocja

Sprawdź ofertę nowego operatora telefonii komórkow... więcej ››

Niedziałające kupony

Mamy w tej chwili tylko 1 niedziałający kupon

Promocja 29,90zł

Wszystko za 29,90 zł bez limitu! Aż 5 giga Interne... więcej ››


Warning: getimagesize(http://maxrabaty.home.pl/www/content/uploads/2013/12/right-facebook.png) [function.getimagesize]: failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 403 Forbidden in /www/content/plugins/be-it-facebook-sidetab/include/frontend.php on line 33

Zapisz się

Wpisz swój email aby otrzymywać najnowsze kody rabatowe i promocje!